DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Forbo - Novilon

Novilon Forbo PVC podlahy

 

Novilon je svojí strukturou, vlastnostmi vzhledem i kvalitou jedinečný mekčený vinyl nabízený v rolích ve 2, 3 a 4 metrových šířích. 

Na produkty Novilon Prima, Novilon Viva a Novilon Nova nabízí výrobce záruku 20 let v bytové výstavbě. Musí být udržován doporučenými  prostředky určenými k ošetřování a čištění.

Novilon je opatřen převratnou povrchovou úpravou Diamond Seal. Stejně jako přírodní diamant, představuje Diamond Seal tvrdost, odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Poskytuje taky výbornou odolnost proti oděru a skvrnám od vylitých tekutin. Zároveň zajišťuje u podlahovin Novilon přirozený sametový lesk a realistický design. Diamond Seal je registrovaná značka firmy Forbo Novilon.  

Všechny řady Novilon mají fůnkci Aguagrip, jedinečný bezpečnostní prvek, který znamená, že materiál ztráci velmi málo přilnavost při postřiku nebo polití tekutinou. Podlaha Novilon je tedy nejenom krásná na podlaze Vašeho domu, ale i bezpečná.  
 

Horní vrstva Novilonu je opatřena úpravou Noviclean, která chrání podlahovinu před vznikem skvrn způsobených znečištěním a oděrem.