DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Parador

PARADOR
 

Každý kdo se v poslední době zabýval otázkou rekonstrukce nebo zařízením nového bytu či domu zcela určitě nara­zil i na otázku jak zvolit tu správnou podlahu. Současné moderní podlahy musí splňovat nejen nároky kladené na přirozený a neotřelý vzhled, ale musí mít i vysokou odolnost a užitnou hod­notu.
Ten kdo hledá všechny tytopara­ metry a požaduje i přijatelnou cenu se s největší pravděpodobností rozhodne pro laminátovou plovoucí podlahu. Naopak ten kdo dává přednost zcela přírodním materiálům zvolí některou ze široké nabídky podlah dřevěných.

Plovoucí podlahy zaznamenaly za pos­ ledních 5 let velmi výrazný pokrok a to hlavně díky novým výrobním technolo­giím. Dnešní moderní podlahy nabízejí kromě krásných dekorů ušlechtilých dřevin například různé formáty lamel, velmi moderní „V“ spáry nebo zcela nové povrchové struktury jako imitace oleje, nebo kamene u laminátových podlah, kartáčované povrchy u podlah dřevěných.

Každý si tak může vybrat svůj osobitý styl a snadno realizovat své sny o bydlení. A právě Parador je jednou z firem, které kladou maximální důraz na kontinuální vývoj nových produktů v perfektní řemeslné kvalitě, respektující aktuální trendy designu a to za použití materiálů vhodných pro zdravé bydlení.
V nových kolekcích lze nalézt rukopisy světoznámých designérů, kteří se na vý­voji podlah Parador podílejí. Díky nim se v kolekcích Trendtime objevuje vedle Moderního stylu např. styl Afrika, Coun­try, Orient nebo styl Retro.