DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Podložky

 

Podložky pod plovoucí podlahy

 
Podložky pod dřevěné a laminátové plovoucí podlahy pro tlumení hluku, vyrovnání hrubosti podkladu a zvýšení tepelně-izolačních vlastností podlahy.
 
 

Mirelon + PE folie 0,2 mm

Podložka Mirelon s přidanou PE folií 0,2 mm poslouží jako základní ochrana laminátové podlahy proti pronikání vlhkosti a základní izolaci od podkladu.
 

 

Tuplex

Tuplex
 
TuplexTuplex je komplexní podložkou,která představuje materiál nové generace, který znamená přínos pro zlepšení komfortu podlahy ve všech hlediscích. Zabraňuje pronikání vlhkosti, je nenasákavý, vyrovnává mírné nerovnosti podkladu, vlivem zatížení se minimálně stlačuje, takže ani poté neztrácí dobré zvukové vlastnosti, kdy výrazně redukuje kročejový i prostorový hluk a přitom má nízký tepelný odpor, takže je vhodná pro podlahové vytápění.
 

 

Benefloor XPS Plate + PE folie 0,2 mm

 
 
Benefloor XPS Plate se vyznačuje schopností velmi dobře vyrovnávat hrubé povrchy podkladu s nerovnostmi do 4,5 mm. Parotěsná PE folie 0,2 mm musí být v tomto případě instalována až na podložku. Benefloor XPS Plate dále nabízí velmi dobrý útlum kročejového a prostorového hluku a vysokou odolnost na zatížení.